איך יודעים מה תוצאות צאנס האחרונות?

מפעל הפיס מציע כיום מנעד רחב של משחקים מעולים, אשר יכולים לגרום לחלקנו להתעשר או לכל הפחות להכניס כמה שקלים נוספים אל הכיס. משחקים אלו נעים בין ניחוש מספרים, גירודים שונים, לוטו ועוד משחקים כאלו ואחרים אשר יכולים להתאים לכל אחד ואחת מאיתנו. אחד המשחקים שהפכו לדי נפוצים בשנים האחרונות הוא לא אחר מאשר משחק ה"צ'אנס" אשר מגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הזכייה של כל המשתתפים, כאשר הגרלות אלו נעשות באופן די קבוע ולאורך כל ימות השבוע ושעות היממה. אך מה הם הסיכויים של כל אחד מאיתנו לזכות? ומתי נוכל לדעת מה היא תוצאת הצ'אנס האחרונה? תוצאות צאנס האחרונות בסמארט

ההגרלה הכי פופולרית – צ'אנס

ההגרלה של צ'אנס היא ללא ספק אחת ההגרלות הפופולריות כיום בישראל, היא מתבססת על בחירת קלפים של המהמרים ובחירה של קלפים בצורה רנדומלית על ידי כדורים. ההגרלה מתבצעת שבעה פעמים במהלך היממה, ובימים כמו ימי שישי מתבצעת ההגרלה שלוש פעמים ואילו במוצאי שבת ההגרלה מתבצעת פעמיים בלבד. הפרס נקבע על פי סכום ההשתתפות, כאשר לכל טופס ישנו מכפלות זכייה שונות כך שהזכייה יכולה לנוע בין עשרות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. בחירת הקלפים נעה בין אס, מלכה, מלך, נסיך ומספרים כמו 10, 8,7 ו9  כאשר גם סדרות כמו לב, עלה, תלתן יהלום הינם חלק מאפשרויות הבחירה. לפני הבחירה בהם אנו נבחר את גובה סכום ההשקעה ולאחר מכן את הקלפים.

חישוב זכייה ותוצאות ההגרלה

את סיכויי הזכייה שלנו נוכל להגדיל במידה ונבחר עוד קלפים שונים, חלקם יכולים להיות מאותה הסדרה וחלקם יכולים להיות בסדרה אחרת. אבל נוכל לעשות זאת בעיקר דרך טפסים כמו "רב צ'אנס" או "צ'אנס ארבע", "צ'אנס שלוש" וכו, כך שככל שמספר הניחושים שלנו יהיה גבוהה יותר כך נוכל להכפיל את הסכום. למשל ברב צ'אנס הסיכוי לזכות בפרס כלשהוא עומדים על 1:2.4 ואילו לזכות בפרס הגבוהה ביותר עומד על 1:4,096. את תוצאות ההגרלה נוכל לקבל דרך מגוון עדכונים, החל מאפליקציות שונות ועד לאתר הפייס עצמו הדואג לעדכון קבוע.