מה מיוחד ברובע 6 באילת?

לא מעט דובר על העיר אילת בשיאה של מגפת הקורונה, החל ממספרי מובטלים גבוהים, לאי ירוק ולאי שהוא לא ירק ועד לחורף קשה שפגע ברוב העסקים שנמצאים שם. אך לאלו מכם שאכן התרשמו מהמצב הנוראי שעברה העיר, אל תטעו כי בשנים הבאות העיר אילת עומדת לשנות את פניה. ולא רק לשנות אלא להפוך לאחד מאזורי הסחר המובילים במזרח התיכון, עם תוכניות מפליגות ולא מעט פרויקטים אשר קורמים עור וגידים. אז לפני שהחגיגה האמיתית עוברת אל אילת ישנה שכונת אחת שתוכלו למצוא בה את הנכס הבא שלכם או את דירת החלומות שלכם. הרובע הזה הוא לא אחר מאשר רובע 6 באילת שהופך להיות גולת הכותרת בעיר.

איכות חיים באילת

השכונה שהחלה להבנות בסוף שנות התשעים ממשיכה לעשות זאת גם כיום, היא מאופיינת בייחודיות שלה מהעיר אילת ולה גם בנייה שונה הכוללת בניינים עד 20 קומות ושלל מבני וילות צמודות קרקע וקוטג'ים.
לרובע 6 ישנו שווי ממוצע מעט גבוה יותר משל העיר אילת, והוא עומד כיום על כ 1.6 כאשר מנגד ממוצע ברחבי העיר עומד על 1.4. ברובע 6 תוכלו להנות גם ממוסדות חינוך ברמה גבוה המנותקים מהעיר וללא צורך בכניסה והסעה של הילדים לבתי הספר, כך גם לים אליו תוכלו לקפוץ דרך חוף הדקל שסמוך אל הרובע.
היצע הדירות ברובע הולך והופך למגוון יותר בשנים האחרונות כאשר אליו מצטרפים מגוון של פרויקטים בסטנדרטים גבוהים ומטריפים.

הפרויקטים החדשים

  • GALLERY BOUTIQUE- יובלים
    אחד מהפרויקטים של קבוצת יובלים ברובע שש והוא כולל 2 בניינים חדשים, דירות גן מרהיבות אל הים האדום, דירות פנטהאוזים ודירות שלושה חדרים. הפרויקט נחשב לאחד מבין הפרויקטים היוקרתיים ברובע שש ונמצא נגיש ללא מעט מוסדות ואזורי בילוי באזור, כמו פארקים, גישה למרכזי ספורט ופנאי ולכל בתי הספר והגנים הרלוונטיים
  • יוסי אברהמי park vip boutique-
    מדובר בפרויקט די יוקרתי אשר ממוקם על דרך התבלינים 6 ולו 2 מבנים נמוכים עם 7 דירות, מרווחות מאוד המאפשרות גם התקנה של ג'קוזי או בריכה. הדירות בבניינים יהיו בעלי אינטרקום צבעוני במעגל סגור ועם אביזרי קצה באיכות גבוה. כך גם עיצוב החדרים בבית אשר נעשה תחת ידיו של אדריכל מוסמך הכולל ריצוף גרניט פורצלן, אסלות תלויות ועוד.