פתח של תקווה

לפני 10 שנים נחשפתי לראשונה לחוכמת הקבלה.זה היה תקופה שחיפשתי את עצמי , בין יחסים עם בן זוגי מתפרקים והופכים למשהו טפל כי אחרי 5 שנים הבנו שאנחנו אנשים שונים וכל אחד חי את החיים שלו וקשר בנינו כבר לא שם.חיפשתי את עצמי, התחלתי ללמוד כל מיני שיטות של ניו אייג' , גיליתי שאני משתייכת לאנשים רגישים מאוד גם סוג של דרך שהם עוברים,למדתי תואר בפסיכולוגיה היה מעניין ולעיתים מדוייק ,אבל אותה שאלה שהיתה כל הזמן אוכלת אותי לא ענו אליה.למה העולם שלנו כזה מנוכר? ולמה אנחנו בני אדם חיים במקום של צער וכאב, במקום לחיות במקום טוב ויפה שהיו מבטיחים באותם הרצאות של ניו אייג' שהלכתי אליהם, הרגשתי שיש משהו טפל ולא אמיתי.

הייתי ממשיכה בחיפוש שלי עוד הרבה זמן עד שלא הראתי לפסיכולוגית שלי מה שכתבתי ביומן שלי על רוסיה ,והיא אמרה לי את כותבת מה שבעל הסולם כתב , בהמשך היא סיפרה לי על בני ברוך והרב לייטמן. פתחתי את ערוץ 66 היה נראה לי מוזר האיש הזה שנראה כמו רב דתי עם כיפה,ותלמידים שלו, משהו קסם לי שם, ראיתי עוד תוכניות, היה שם משהו חום אנושי שחיפשתי כל כך הרבה שנים וגם רב שמדבר דברים אלי ואל העולם.

תוכניות אחרות על חיפוש רוחני של נשים ,כל כך התחברתי כל אשה שם היית נראת עברה דרך דומה עד שהיא מצאה את חוכמת הקבלה, במקביל הגיעו אלי חברה מרשת חברתית " בשותף"  כן כן זה היה באותם ימים שהיו עוד רשתות חוץ מפייסבוק ואינסטוש,ולהפתעתי גם דיברה על קבלה לעם ,הבנתי שיקום מדבר אלי ,ואז ישר הגעתי לערב איחוד כנס שהיה  בגני תערוכה בערב ושיעור של יום שלישי בפתח תקוה במרכז קבלה לעם ,וכל שער היסטוריה .

אני לומדת 10 שנים מצאתי דרך חיים ,דרך שבה אני מסתכלת על מציאות בצורה יותר רחבה, עולם דו מימדי הפך לתלת מימד, החוכמה לימדה אותי לצאת מעצמי, מצאתי חברים שחושבים כמוני,מצאתי אנשים שמבינים אותי ולפי השיטה חכמת הקבלה פותחים עולם אחר , עולם של אהבה ושפע.הסתכלות שונה הגיונית ונכונה על החיים, הסתכלות שעל ידה אני יכולה להתמודד עם כל סיטואציה בחיים בצורה בריאה ובונה, זה נרכש לאורך שנים, החיים לא משתנים , הבעיות לא משתנות, משתנה רק דבר אחד, הסתכלות שלך על בעיות,היכולת לגדול מכל דבר רע או טוב שקורה לך ולא ליפול .